neděle 30. listopadu 2014
adventní kalendář...

Nejrychlejší cesta - zajít do nejbližšího marketu a vybrat z té nekonečné nabídky úžasných Hellou Kitťáckých nebo Spidermanovských či Monstertrakovských kalendářů. Jsou plněné určitě tou nejlepší a nejkvalitnější čokoládou - vždyť je to pro děti, ne. A ta cena... Někde dokonce v akci za 9,90 Kč. No nekup to za ty prachy...
Nekoupím !
Vrhla jsem se na vlastní výrobu ( dnes už také velmi IN ) a to hlavně proto, že vím co budou naši kluci každý adventní den mlsat. Na netu je nekonečná ukázka opravdu pěkných kalendářů, inspirace, kde se meze nekladou. Náplň dle vlastního uvážení. Bonbónky, čokoládky, mini autíčka, hračky z Kinder vajíček, sponečky, prstýnky atd... Já je naplnila hlavně sladkostmi a perníčky...Od Mikuláše ( babiček  ) už budu nadílku  selektovat a ňaminky uložím na čas povánoční :-)))

Foceno starým  digitálrm, který v průběhu kleknul. Zbytek poze telefonem, takže kvalita fotek není nic moc...Možná jeto rukama :-)))
Kalendáře zabraly opravdu jen chvílku, 2 hodiny . přichystat, potisknout, nalepit, zavázat, naplnit, připevnit . Vojtovi se moc líbí. Nakukuje do sášků a hádá co tam asi je. Jsou dost průhledné, takže s tím nemá problém :-). Honzík je taky spokojený, ale ve svém pubertálním věku je mu to tak nějak jedno :-).  Černobílá varianta na ikeácké šipce - Vojty. Bíločervená do tvaru stromečku - Hozíkovo. Kluci zítra začínáme, tak ať chutná  :-))). A já si jdu zapálit první adventní svíčku a užít zbytek neděle.
Krásný předvánoční čas VŠEM                                                                              

2 komentáře:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails